Kategorie

O nás

Vítejte na stránkách e-shopu

SVATEBNÍ A PARTY DEKORACE PARIS LOOK

, který je určen právě pro vás: nevěsty, ženichy, svědky, maminky, ale i ty, kteří chystají nějakou společenskou událost, ať je to svatba, narozeniny, ples nebo jiná příležitost. 
V našem svatebním e-shopu najdete spoustu dekorací nebo svatebních a společenských šatů.   

A čím bychom měli začít?   

SVATEBNÍ ŠATY 

První krok by měl být do svatebního salonu. Máme pro Vás typ: www.parislook.cz , kde si ze široké nabídky vyberete Vámi vysněné svatební nebo společenské šaty. 
Od této chvíle přicházíme na řadu my. Doladíme Vaši svatbu do posledního detailu. Poradíme Vám jak nazdobit svatební tabuli, jak správně použít materiály - svatební ubrus, netkanou textilii, vlizelin, svatební ubrousky a kam se hodí svatební dekorace.  

SVATEBNÍ DOPLŇKY PRO NEVĚSTU A DRUŽIČKU 

Mezi svatební doplňky pro nevěstu neodmyslitelně patří svatební bižuterie. Dnes máme široké možnosti při výběru náhrdelníků, náramků i náušnic. Pokud máte svatební šaty vybrané, výběr svatebního šperku nebude tak složitá záležitost. V nabídce máme také vlasové doplňky – čelenky, perličky, vlásenky i závoje. Nevěsta by neměla zapomenout na svatební rukavičky a svatební podvazek. Pokud bude po boku nevěsty družička, vyberte jí také ozdobu do vlasů – čelenka a věneček se pro družičku hodí nejvíce.  

SVATEBNÍ DEKORACE DOMU NEVĚSTY 

Na svatební dekoraci bytu nebo domu nevěsty bychom neměli zapomínat. Vyzdobit bychom měli vstupní dveře. Na dveře používáme netkanou textilii v šerpách. Barvu vybíráme podle stylu a barvy celé svatby. K drobným svatebním dekoracím patří oblíbená srdíčka, stuhy, mašle, motýlky, holubičky, věnečky, lampionky, umělé květiny, nebo můžeme použít květiny živé. Při výzdobě okem použijeme také vlizelín, tyl nebo organzu a odekorujeme podobně jako u vchodových dveří. Každý svatebčan se těší i na něco dobrého, takže čas strávený u stolu nebude zcela jistě zanedbatelný. Jednoduchým, ale velice praktickým způsobem ozdobíme svatební stůl doma. Budeme potřebovat saténový ubrus, který dáme jako základní ubrus a doplníme šerpou (vlizelín, organza, netkaná textilie, tyl). Tento vrchní materiál na stole trošku nadlehčete a nakrabaťte, bude vypadat efektněji. Poházejte po stole svatební dekorace (kamínky, plátky růží,srdíčka,…) a výzdoba je hotová. Teď už můžeme nosit na stůl.  

SVATEBNÍ DEKORACE AUT 

Doby, kdy jsme zdobili auta klasickou stužkou o šířce 1cm jsou už dávno pryč. Nejčastějším způsobem svatební dekorace aut je šerpa z netkané textilie, tylu nebo organzy ( o šířce 40 – 60cm), která může být jednoduchá bílá nebo v kombinaci barev. Bude jenom záležet, do jakých barev se svatba a svatební dekorace bude ubírat… Svatební výzdobu aut můžeme doplnit o další dekorace – srdíčka, květiny, cylindry, mašle věnečky,…auto nevěsty a auto ženicha by mělo být vždy ozdobeno výrazněji než auta svatebčanů. Na auta pro svatebčany můžeme použít jednoduché šerpy bez svatební přízdoby.  

VÝZDOBA SVATEBNÍ HOSTINY 

Svatební tabule je jednou z nejdůležitějších pro svatební dekoraci. Pokud si budete svatební tabuli zdobit sami, nejdříve si spočítejte, kolik budete mít hostů a jak bude svatební tabule velká. Pokud si nebudete vědět rady s množstvím materiálu, zavolejte nám, rádi Vám pomůžeme. Na připravené stoly bychom měly použít základní ubrus, který slouží jako podklad pod dekorační ubrusy. Materiály pro dekoraci stolů – tyl, organza, netkaná textilie, vlizelín jsou v šířkách (30-60cm). Tyto svatební šerpy Vám můžeme nabídnout v různých cenových relacích, levné vlizelíny nebo finančně náročnější, ale o to působivější organzy se třpytem. Barevná škála je opravdu široká a ať už zvolíte jakýkoliv styl svatby, určitě si vyberete. U svatební dekorace jsou důležité ubrousky. Svatební ubrousky a ubrousky pro dekoraci slavnostní tabule se liší od běžných ubrousků hlavně v materiálu. Nyní máme v nabídce svatební ubrousky s bavlnou, jedná se o ubrousky, které vypadají jako látkové, jsou pevnější, ale krásně s nimi můžeme dekorovat a skládat různé tvary. Svatební ubrousky typu airlaid nebo dunilin prodáváme v rozměru 40*40cm. 

Drobné svatební doplňky, které vždy ozdobí Vaši svatební tabuli mohou být: 
svatební bublifuky, svatební srdíčka, holubičky, věnečky, okvětní lístky, kamínky, perličky, peříčka, motýlci, mandličky, svíčky, krabičky na drobný dárek… Ke každému místu na sezení přidejte jmenovku ( v našem e-shopu také v nabídce). Předejdete tak zbytečnému chaosu a nepříjemnostem s tím spojeným. 

Jdeme na židle! Každá svatební tabule si zaslouží mít u stolu krásně oblečené židle. Není to velká investice, proto byste na to neměli zapomínat. Pro výzdobu židlí můžeme použít šerpu z netkané textilie (šířka 40cm) nebo organzu a tyl. Záleží jenom na Vašem vkusu a stylu svatební hostiny. Svatební dekorace na židle může být jednoduchá a přesto dá svatební tabuli tu správnou tečku.  

VÝZDOBA SVATEBNÍ MÍSTNOSTI 

Svatební dekorace by měla začít u vchodových dveří. Použijeme stejné materiály jako na svatební tabule – tyl, organza, vlizelín… Svatební místnost ozdobujeme podle stylu svatby. Můžeme použít svatební balonky, lampiony, svatební šerpy, ale také živé květiny.  

SVATEBNÍ DROBNOSTI 

Mezi svatební drobnosti patří svatební myrta s mašličkou, kterou má každý svatebčan připnutou na klopě nebo na šatech. V našem e-shopu si můžete vybrat i z více barevných variant – v kolonce vývazky. Před svatbou se rozdávají svatební koláčky, výběr svatebních krabiček si můžete prohlédnout na našich stránkách. Po hostině bývá dobrým zvykem rozdávat svatební výslužku. Pro tyto účely jsou určeny krabičky, které najdete v kategorii – krabičky na výslužku. Na doladění svatební dekorace jsou také vhodné vodní perly, písek, kamínky, kytičky, motýlci, svatební bublifuky a další svatební drobnosti. Hodně vzpomínek na Váš svatební den budete mít, pokud na svatební tabuli položíte svatební fotoaparáty. To se pak budete jenom divit, co se všechno na té Vaší svatbě odehrálo… Nebojte, nemusíte na svatební stůl zrovna dávat Váš foťák značky Nikon nebo Canon. Máme pro Vás typ: jednorázový fotoaparát , který Vám vyfotí skvělé momentky venku i uvnitř. A že nemáte kam dát Vaše svatební fotky? I na to jsme mysleli a připravili jsme pro Vás v našem e-shopu svatební alba! 

Takže se nebojte svatebních příprav a pojďte na to, s námi to bude hračka… 

Těšíme se na Vás a na Vaše dotazy. Naše svatební stránky neustále aktualizujeme a doplňujeme o nové produkty, které přicházejí na trh! Být s námi znamená být IN!

Macková Jana
Svatební salon Paris Look
Valdštejnovo nám. 1
506 01 JIČÍN www.parislook.cz

E-SHOP PARIS LOOK A SVATEBNÍ SALON PARIS LOOK

Svatební salon Paris Look, působí na trhu od roku 2002 – dříve pod názvem PRONUPTIA PARIS. Svatební salon je jedním z největších salonů v regionu a s nejširší nabídkou služeb a produktů pro svatbu a společenské příležitosti. Vzhledem k obsáhlosti nabídky jsme pro Vás připravili e-shop, kde si můžete z pohodlí domova objednat Vámi vybrané zboží. Mnoho produktů – šatů i doplňků pro Vás dovážíme přímo z Francie. 

 Proč nakupovat u nás 

  • Ve svatebním a společenském oboru máme dlouholetou tradici a znalosti. Jsme schopni našim zákazníkům nejen dodat kvalitní zboží, ale také odborně poradit a doporučit.
     
     Rychle reagujeme na Vaše objednávky. Zboží zasíláme i do 2 pracovních dnů.
  • Při odesílání zboží dbáme na to, aby bylo zboží řádně zabaleno a doručeno bez poškození!
  • Nic před Vámi netajíme - sdělujeme ceny včetně DPH a výši poštovného v maximální možné výši.
  • >Máme nízkou  minimální hranici pro objednávky – 400,--Kč, takže můžete objednat pouze to zboží, která právě potřebujete.
  • Neúčtujeme balné.
  • Jakýkoliv dotaz Vám rádi zodpovíme a pomůžeme Vám při realizaci svatby či jiné příležitosti. Nebojte se nás zeptat, JSME TU PRO VÁS!

Eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.

Lorem ipsum dolor sit

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod.

Ipsum dolor sit